Barpallar

720981

BARPALLAR, 12 st, samtida, svärtat trä, höjd ca 75 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Barpallar

Budhistorik (4 bud)

5518848
5519842
5518848
5512449

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.