Prins Eugen etsning

720971

PRINS EUGEN (1865-1947): Kungliga slottet, signerad Eugen, etsning, plåtmått ca 16x23,5 cm

Gulnad

Fack 20

Prins Eugen etsning

Budhistorik (5 bud)
5509393
750
5507500
700
5507500
600
5506253
550
5506253

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.