Fotpall

720968

FOTPALL, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, träskuren dekor, senare bemålning i svart och guld, stoppad dyna med textil klädsel, höjd ca 45 cm

Senare bemålning, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 2

Fotpall

Budhistorik (14 bud)
5507826
950
5507736
900
5502034
850
5507733
5502034
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.