Spegel gustaviansk

720965

SPEGEL, 1700-tal, gustaviansk, skuren dekor, förgylld, medaljong med figurscen, krönt av rosett, ca 75x30 cm

Renoverad, senare glas, förgyllning och bakstycke

Speglar

Rum 8

Spegel gustaviansk

Budhistorik (15 bud)
5515959
5513922
2 800
5513351
2 600
5513921
2 400
5513351

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.