William Williams oljemålning

720961

WILLIAM WILLIAMS (1808-1895): Vinterlandskap, signerad W. Williams, olja på duk, ca 24x34 cm

Smärre krackelering

Konst, Äldre måleri

Rum 6

William Williams oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5511173
1 900
5512634
1 800
5511173
1 700
5509598
1 600
5509598

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.