Vitrinskåp Louis XV-stil

720959

VITRINSKÅP, 1900-talets början, Louis XV-stil, fanérat i valnöt, bronserade beslag, bakstycke med spegelglas, höjd ca 157, 83x45 cm, ej tillhörande nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Fanérskador, nyckelskylt saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Vitrinskåp Louis XV-stil

Budhistorik (6 bud)
5507182
5507181
1 900
5501637
1 800
5499537
5499528

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.