Bordsduk och servietter Drakmönstret

720956

SIGNE SOHLMAN, "Drakmönstret", formgiven 1876, 11 servetter, linnedamast, broderat monogram (W för Wachtmeister), ca 60x60 cm

Lagningar, slitage, fläckar

Diverse

Monter 22

Budhistorik (4 bud)

5507509
450
5500343
5498914
5498790

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.