Star, AOD-Crew målning

720949

STAR, AOD-CREW, (Sakarias Pihl), "NYC - Krakow Collection" målning, collage blandteknik, signerad, format ca 100 x 80 cm

obetydligt slitage

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 2

Star, AOD-Crew målning

Budhistorik (9 bud)
5526094
5526093
5526092
5526091
5526090
700

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.