Star, AOD-Crew målning

720947

STAR, AOD-CREW, (Sakarias Pihl), "LEGEND - Krakow Collection" målning, blandteknik, signerad, format ca 70 x 70 cm

Obetydligt slitage

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 17

Star, AOD-Crew målning

Budhistorik (2 bud)

5516003
5513226

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.