Lennart Gram oljemålning

720946

LENNART GRAM (1910-1996): "Flicka i röd klänning" signerad och daterad Gram, olja på duk, 46x38 cm, oramad

Fack 32

Lennart Gram oljemålning

Budhistorik (16 bud)
5515535
3 200
5515435
5515530
2 800
5515435
1 900
5515527
1 800

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.