Oljemålning

720941

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sydlänskt kustbild, osignerad, olja på duk, ca 55x37 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 36

Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5514326
450
5513243
5508550
5505256

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.