Yrjö Edelman

720940

YRJÖ EDELMAN (1941-2016): komposition med papper, färglitografi, signerad och numrerad 128/150, 60 x 43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konst, Grafik, Nutida

Geijersgatan 14, Göteborg

Yrjö Edelman

Budhistorik (13 bud)
5515460
900
5511309
850
5515459
5511309
750
5515458
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.