Rolf Hanson

720939

ROLF HANSON: komposition, färgserigrafi, signerad, daterad 91 samt numrerad HC, bildstorlek 109 x 92 cm: oramad.

Sedvanligt ytslitage.

Konst, Grafik, Nutida

Geijersgatan 14, Göteborg

Rolf Hanson

Budhistorik (11 bud)
5515557
900
5515112
850
5515112
5512739
750
5515109
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.