Dosa och miniatyr

720936

DOSA, MINIATYRER, 3 st, 1900-tal, bemålade, 2 signerade, dosans höjd ca 4, 13x10 cm, ramens mått ca 8-6,5-9x7 cm

Slitage, en med spricka

Diverse

Dosa och miniatyr

Budhistorik (28 bud)
5511720
3 800
5511719
3 600
5511719
3 400
5511715
3 200
5511412

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.