Nickedocka 1900-tal

720934

NICKEDOCKA, porslin, 1900-tal, polykromt bemålad, höjd ca 12 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Monter 24

Nickedocka 1900-tal

Budhistorik (11 bud)
5511082
1 600
5509084
5510911
1 400
5509084
1 300
5510909

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.