Glory lampor 2 st

720933

GLORY, industrilampa samt infravärmare, 1900-talets mitt, stomme och skärm i förkromad metall, justerbar arm samt klämfäste, märkt Glory Made in Sweden, längd ca 45 cm från vägg

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, repor och bucklor

Belysning, Vägglampor

Rum 7

Glory lampor 2 st

Budhistorik (16 bud)
5510267
1 300
5510188
5510061
5509934
5510060

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.