Jens Quistgaard bricka

720929

JENS HARALD QUISTGAARD, bricka, teak, Danmark, 1960-tal, brännmärkt undertill, 68x32 cm

Repor

Diverse, Design

Rum 7

Jens Quistgaard bricka

Budhistorik (19 bud)
5510600
5510593
5510599
5510593
5510597

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.