Poul Henningsen takarmatur

720926

POUL HENNINGSEN, "Charlottenborg", taklampa, Louis Poulsen, Danmark, vitlackerad, plåt, höjd ca 30, diameter ca 40 cm

Bruksslitage, repor

Belysning, Taklampor, Design

Rum 4

Poul Henningsen takarmatur

Budhistorik (21 bud)
5511510
4 400
5511513
4 400
5511510
4 200
5511506
5511509

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.