Hatthylla funkis

720924

HATTHYLLA, funkis, 1930-tal, aluminium och kromad metall, 8 krokar, längd 94, total bredd 33 cm, höjd ca 37 cm

Proveniens: Furusundsgatan, Gärdet, Stockholm

Slitage, färgfläckar

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Hatthylla funkis

Budhistorik (9 bud)
5561667
650
5560706
600
5561609
600
5560706
500
5552498
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.