Tage Hedqvist

720921

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Blå komposition, signerad och daterad Tage Hedqvist -57, olja på duk, ca 41,5x33 cm

Smärre slitage

Drottninggatan 36, Malmö

Tage Hedqvist

Budhistorik (7 bud)
5524190
5524189
5520024
500
5519471
450
5514201

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.