Oidentifierad konstnär oljemålning

720919

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fjordlandskap, 1800/1900-tal, signerad, olja på duk, ca

Smärre krackelyr och rynkbildning

Konst, Äldre måleri

Fack 6

Budhistorik (4 bud)

5507157
500
5506855
5506854
5506379

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.