Veikko Aaltona gouache

720917

VEIKKO AALTONA (1910-90): Motiv med maskerade kvinnor, signerad samt daterad 62, gouache, ca 67x46,5 cm

Fack 26

Veikko Aaltona gouache

Budhistorik (2 bud)

5506643
5504110

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.