Allan Österlind oljemålning

720914

ALLAN ÖSTERLIND (1855-1938): Figurscen, signerad Österlind, olja på duk, ca 49x38 cm

Tavelvagn 2

Allan Österlind oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5507514
5510762
750
5507514
650
5509103
600
5507514
550

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.