Luxus taklampa Plafo

720912

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, "Plafo", taklampa/ plafond, 1900-/2000-tal, Luxus, takfäste i vitlackerat trä, plastskärm, diameter ca 70 cm

Smutsad, enstaka nagg

Belysning, Taklampor

Rum 13

Luxus taklampa Plafo

Budhistorik (14 bud)
5511288
900
5511137
850
5506950
5511136
750
5506950
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.