Oskar Bergman akvarell

720903

BERGMAN, Oskar (1879-1963): (2) Sommalandskap med hus varav ett motiv sannolikt från Östervik, signerade, 184/260 resp HC, färglitografi, bildmått 33x46 resp 31x47 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 18

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (8 bud)
5509400
650
5509398
600
5508846
550
5508846
450
5508799

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.