Champagnekylare

720891

CHAMPAGNEKYLARE, Messing, driven dekor, med lejonmaskaroner och lejontassar, sent 1800-tal, höjd 65 cm, diameter 33 cm

Bucklor, slitage

Metall

Södra kajen 14, Helsingfors

Champagnekylare

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
5510713
160
5506391
150
5506390
120
5506389
80
5505482
40

Slutpris EUR:
160
1 670 SEK, 188 USD
Utropspris EUR:
200