Herman Solbrig oljemålning

720888

HERMAN SOLBRIG, 1800-talet, fåraherde, signerad, olja på pannå, 32x47 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Herman Solbrig oljemålning

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
5511178
320
5510996
5510428
70
5510427
55
5509176
50

Slutpris EUR:
320
3 340 SEK, 376 USD
Utropspris EUR:
700