Okänd konstnär oljemålning

720887

OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, helgon, olja på pannå, 38,5x16 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5511169
200
5507776
75
5505988
50

Slutpris EUR:
200
2 088 SEK, 235 USD
Utropspris EUR: