Okänd konstnär oljemålning

720886

OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, bland byfolket, olja på pannå, 37x29 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5510883
200
5510823
110
5507040
100

Slutpris EUR:
200
2 088 SEK, 235 USD
Utropspris EUR:
500