Louis Etinne Timmermans oljemålning

720885

LOUIS ETIENNE TIMMERMANS (1846-1910) I väntan på sjömän, signerad, olja på pannå, 30x23,5 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (22 bud)
Bud EUR
5510370
620
5502754
600
5510369
600
5502754
580
5510243
560

Slutpris EUR:
620
6 472 SEK, 728 USD
Utropspris EUR: