Oidentifierad konstnär oljemålning

720884

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Fiskare vid kusten, signerad samt daterad 1881, olja på duk, 25x46 cm

Ytsmuts

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
5511606
45
5511238
40
5510887
35
5502605
30

Slutpris EUR:
45
470 SEK, 53 USD
Utropspris EUR:
250