Stekfat Kina

720882

STEKFAT, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap, längd ca 26 resp 27 cm

Smärre glasyrnagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 23

Stekfat Kina

Budhistorik (18 bud)
5508899
5508894
5508897
5508894
950
5508892
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.