Soffa Malmsten "Hemmakväll"

720879

CARL MALMSTEN, "Hemmakväll", soffa, djuphäftad rygg, röd klädsel, sitthöjd ca 40, längd ca 210 cm

Klädsel med slitage o skador, löst kantband

Möbler, Soffor

Rum 17

Soffa Malmsten

Budhistorik (8 bud)
5509588
5509587
850
5509586
5509585
700
5509584
600

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.