Bert-Håge Häverö litografi

720877

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Ljusterö, färglitografi, signerad samt numrerad 3192/360, bildyta ca 34,5x42 cm

Tavelvagn 2

Bert-Håge Häverö litografi

Budhistorik (15 bud)
5508055
5508056
950
5508055
900
5508050
850
5507836

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.