Silverföremål

720876

BÄGARE, SKÅL, POKALER, silver, 1900-tal, 29 dlr, höjd ca 3-16,5 cm, vikt ca 2050 g

Slitage, gravyr, bucklor

Silver

Silverföremål

Budhistorik (13 bud)
5502634
6 800
5508196
6 600
5502634
6 400
5505581
6 200
5502634
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.