Gösta Idås oljemålning

720871

GÖSTA IDÅS (1912-1996): Motiv med båtar, signerad samt daterad 52 olja på pannå, ca 37x52

Proveniens. Målningen har gått i arv från konstnären ner nuvarande ägaren

Fack 30

Gösta Idås oljemålning

Budhistorik (11 bud)
5502681
5506586
950
5502681
900
5506585
850
5502681
600

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.