Sekretär

720868

SEKRETÄR, gustaviansk stil, 1930/40-tal, fanerad i bl amahogny, 1 låda under skrivdelen, beslag och lister i brons, nyckel finns, höjd ca 106 samt 70x46 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 7

Sekretär

Budhistorik (18 bud)
5507463
2 400
5507455
5507443
5507452
5507443
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.