Glasservis 1900-tal

720867

GLASSERVIS, 50 dlr, 1900-talets första hälft, bestående av 11 rödvinsglas, 11 vitvinsglas, 8 selterglas, 10 starkvinsglas, 10 sherryglas

Nagg förekommer

Glas, Dricksglas

Monter 21

Glasservis 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
5507138
2 400
5505292
5500556
5499277
5498727

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.