Matta afgahn

720860

MATTA, afgahn, ull på ullvarp, ca 258x360 cm

Slitage, skador samt fläckar

Mattor/Textilier

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Matta afgahn

Budhistorik (4 bud)

5507724
900
5507028
5506121
5501673

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.