Arvid Johansson oljemålning

720856

ARVID JOHANSSON (1852-1923): Marinmotiv med fiskare, möjligen Svanesund, otydligt signerad, olja på duk, ca 90x74 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 20

Arvid Johansson oljemålning

Budhistorik (16 bud)
5508037
6 800
5507616
6 600
5507616
5 800
5508036
5 600
5507616
5 200

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.