Liselotte Hansson oljemålning

720849

LISELOTTE HANSSON (samtida): Komposition, signerad och daterad L Hansson -95, olja på duk, ca 105x76 cm

Fack 6

Liselotte Hansson oljemålning

Budhistorik (16 bud)
5508075
5507255
5503852
1 900
5503602
1 800
5503851
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.