Kandelabrar

720846

KANDELABRAR, 1 par, 1900-talets början, nysilver, för 3 ljus vardera, GAB, höjd ca 50 cm

Gravyr, slitage

Diverse, Belysning

Rum 7, Hylla 3

Kandelabrar

Budhistorik (3 bud)

5516306
5515806
5509102

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.