Erik Abrahamsson oljemålning

720845

ERIK ABRAHAMSSON (1871-1907): Landskap med kyrka, signerad E. Abrahamson, olja på pannå, ca 27x26 cm

Me dedikation

Konst, Äldre måleri

Fack 41

Erik Abrahamsson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5512477
2020-01-11 10:26:03

2020-01-13 kl 11:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.