Erik Abrahamsson oljemålning

720844

ERIK ABRAHAMSSON (1871-1907): Landskap, signerad E. Abrahamson 1898, olja på duk, ca 50x74 cm

Krackelyr, mindre hål

Konst, Äldre måleri

Fack 42

Erik Abrahamsson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5518299
650
5518288
600
5518290
600
5518288
550
5518152
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.