Skrivbord

720843

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, fanerat med mahogny, 2 lådor, besag i mässing, höjd ca 87, 53x91 cm

Lösa dekordelar medföljer, slitage, nyckel saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Skrivbord

Budhistorik (11 bud)
5516803
1 400
5516800
1 300
5513405
5508423
5510902

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.