Bergboms

720838

BERGBOMS, golvlampor G024 samt G026, 1950-tal, stomme i mässing, läderklädd mitt, skärmar i vinröd textil, gjutmärkta i botten, höjd inkl. skärm ca 147 cm

Ingår i temaauktionen "Belysning"

Smärre slitage, renoverade, omdragna, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor, Tema

Rum 2

Bergboms

Budhistorik (15 bud)
5570736
5 400
5570734
5 200
5570733
4 200
5565448
5562085
3 800

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.