Bordslampor 1940-tal

720835

BORDSLAMPOR, 1-par, tillskrivna ASEA, 1940-tal, stomme i mässing, läderklädd mitt, kupor i opalglas, höjd ca 55 cm

Smärre slitage, renoverade, omdragna, ej originalkupor, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampor 1940-tal

Budhistorik (28 bud)
5510587
7 800
5510586
7 600
5510525
7 400
5510003
7 200
5510523
7 200

Slutpris SEK:
7 800
747 EUR, 878 USD
Utropspris SEK:
6 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.