Vägglystrar barockstil

720833

VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1900-talets första hälft, barockstil, mässing, för 2 ljus vardera, behängda med olikslipade prismor, höjd med hänge ca 30 cm

Enstaka nagg, lösa prismor medföljer

Belysning, Vägglampor, Metall

Monter 21

Vägglystrar barockstil

Budhistorik (5 bud)
5506525
500
5507625
450
5506525
5503544
5502375

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.