Golvlampa trearmad

720832

GOLVLAMPA, 1940-tal, trearmad, stomme i mässing, läderklädd mitt, pliserade skärmar, höjd ca 143 cm

Smärre slitage, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa trearmad

Budhistorik (14 bud)
5509813
5511042
5509813
1 800
5511041
1 700
5509813
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.