Britt-Marie Sundström oljemålning

720830

BRITT-MARIE SUNDSTRÖM (född 1940-): Komposition, signerad Brittmarie Sundström, olja på duk med collage, 70x80 cm

Fack 24

Budhistorik (15 bud)
5507814
1 900
5506235
1 800
5504638
1 700
5504637
1 600
5500304

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.